01 May 2010

İETT 23 Nisan Şenliği Organizasyonunu Gerçekleştirdik

Referanslar Yorumlar Kapalı

İETT, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çalışanların çocukları için bir kutlama programı düzenledi.
Kutlama programı Altunizade Kültür Merkezinde gerçekleşti. Alan süslemesi, sahne podyum kurlumu, sanatçı temini, animasyon ekipleri, şişme oyun parklarının kurlumunu sağlayan Baloncum başarılı bir organizasyonla çocuklara unutamayacakları eğlenceli saatler yaşattı.

İETT Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde bayramın bir gün öncesinde 22 Nisan Perşembe günü yapılan kutlamanın sunuculuğunu çocuk programlarında yaptığı renkli sunumlarla tanınan Burak Sezen yaptı. Burak Sezen’in hareketli ve müzikli sunumuyla çoşkuya kapılan çocuklar daha sonra dağıtılan ve içerisinde eğitim seti ile çeşitli oyuncaklar bulunan hediye paketlerini alınca büyük mutluluk yaşadı. Palyaço, tahtabacak, sihirbaz, Karagöz-Hacivat ikilisi de çocukları eğlendirmek için sahnedeki yerini aldı. Kutlama süresince çocuk şarkılarıyla eğlenen çocuklar aralarda pamuk şekeri ve patlamış mısır yemeyi de ihmal etmedi.

Öğle saatlerinde merkez binada yapılan ilk törende genel müdürlük koltuğuna Ayşe Eren oturdu. İlkokul ikinci sınıf öğrencisi sekiz yaşındaki Ayşe Eren, bu hareketiyle İETT’nin ilk bayan genel müdürü unvanını kazandı. Daha sonra koltuğa geçen on yaşındaki Emirhan Aşıkoğlu ise ilk iş olarak yeni otobüsler alacağını söyledi.